Херсонський центр європейської інформації  
Херсонський центр європейської інформації
ГоловнаЗаходиНовиниРесурсиПосиланняКонтакти


Херсонський центр європейської інформації

За підтримки ЄС у Львові розпочалися будівельні роботи зі спорудження соціального житла для ВПО

05.12.2023 20:30

 

29 листопада 2023 року розпочато проєкт будівництва соціального житла, який реалізовується Львівською міською радою за фінансування European Union in Ukraine. Було закладено будівництво першого з восьми будинків для поранених ВПО, що проходять реабілітацію. На будівництво житла Європейська комісія виділила 20 мільйонів євро грантових коштів.

 

Команда Представництва Європейського Союзу в Україні - Клое Алліо, Андрій Бандура та Станіслав Тошков, - відвідала будівництво у Львові, поспілкувалася з представниками генпідрядника і керівниками проєкту “Будівництво житлових будинків для розміщення ВПО у м. Львів”.

 

Клое Алліо, керівниця відділу «Економічна співпраця, енергетика, інфраструктура та довкілля» Представництва ЄС в Україні зазначила: "Ми раді бачити, що роботи в межах проєкту продовжуються. Це дозволить задовольнити найбільш нагальні потреби в житлі для поранених українців, які проходять реабілітацію. Ми з нетерпінням чекаємо на продовження нашої плідної співпраці з муніципальною командою".

 

Отримавши всі дозвільні документи на старт будівництва, місто одразу розпочало роботи. На початку листопада компанію ТОВ «Будівельна компанія «Прогресбуд» було обрано генпідрядником для спорудження соціального житла.

 

“Перший будинок має бути споруджено до травня наступного року. Ми перебуваємо у постійній комунікації з європейськими колегами, для того, щоб були дотримані всі норми та правила, раніше зазначені нашими партнерами. Наголошуємо на тому, що дані будинки будуть повністю інклюзивні, щоб маломобільні люди могли комфортно проживати і проходити реабілітацію у центрі UNBROKEN, який знаходиться одразу біля об’єкту будівництва” - зазначив Юрій Теліпський, директор ЛКП «Львівське міжміське бюро технічної інвентаризації».

 

Також команда Представництва ЄС зустрілася з мером міста Львов та муніципальною командою, яка реалізовує проєкт. Вони обговорили подальше співробітництво та розвиток проєкту.

 

 

Джерело

 

 

Напишіть свій коментар
Ваше ім'я
E-mail (не буде опублікований)
Сайт
* Текст повідомлення
Введіть число, яке Ви бачите праворуч
Якщо Ви не бачите зображення з числом - змініть настроювання браузера так, щоб відображались картинки та перезагрузіть сторінку.