Херсонський центр європейської інформації  
Херсонський центр європейської інформації
ГоловнаЗаходиНовиниРесурсиПосиланняКонтакти


Херсонський центр європейської інформації

Акція «Подаруй світло»

23.04.2014 08:07

Сьогодні в Україні відбуваються багато подій. Шляхом змін будується нова країна. Дуже важливо в такий час не залишатись осторонь та вносити свій внесок у розвиток країни та подолання соціальних проблем.
В Херсон як внаслідок останніх подій, прибувають люди, які були змушені залишити свій рідний край та свою домівку в АР Крим та будувати своє власне життя по новому, в нашому Херсонському краї.
За інформацією з офіційного сайту Уповноваженого верховного комісаріату ООН з питань біженців, в Херсоні зараз перебувають більше ніж 1000 осіб, які евакуювались з АР Крим.
Органи місцевого самоврядування, благодійні та громадські організації Херсонщини кожен день роблять все можливе, щоб допомогти всім необхідним цим родинам, мобілізувати небайдужих мешканців Херсонського регіону на надання всебічної допомоги.
Благодійне товариство «Центр суспільних програм» та Молодіжний громадський рух «Норма Віта» не залишились осторонь. Цими організаціями також була запущена акція «Подаруй світло», метою якої є інформування громади Херсону щодо проблем сьогодення та мотивація людей не залишатись осторонь проблеми та вносити вклад у розвиток благодійності та соціальної активності в регіоні.
19 квітня була проведена Акція біля Центрального ринку, де волонтери розказували жителям Херсонщини про родини, які евакуювалися з АР Крим, яка допомога потрібна і які організації в Херсоні працюють з цими людьми. Також відбувався збір гуманітарної та іншої благодійного допомоги, згідно цілей та завдань акції.
«19 квітня ми зробили один із перших кроків – ми розказали громаді, що потрібно в такий час не залишатись осторонь та бути соціально відповідальним. Зі свого боку ми будемо намагатись надавати всебічну консультаційну та ресурсну підтримку людям, які хочуть допомогти, - каже керівник БТ «Центр суспільних програм» Віталій Захарчук, - Я вважаю, що зараз громадянським інститутам важливо забути про конкуренцію та подолати власні амбіції і об’єднатись заради спільної діяльності, заради розвитку та допомоги суспільству. Це є головною метою не тільки згідно законодавства та Статуту кожної організації, а й високим ступенем відповідальністю перед громадою. На сьогодні, до нас долучились і бізнес структури: ТОВ «Югэлектроком», ООО «Оксана» ЛТД, ФОП Іванченко З.Б.», які є соціально-відповідальними і не байдужими до проблем сьогодення. Думаю, що це тільки початок і таких людей буде більше. Ми готові всіх прийняти у себе з 09:00 до 20:00»
Для інформації: Благодійне товариство «Центр суспільних програм» створено в травні 2012 року молодими лідерами, фахівцями в галузі права, соціології, медицини, психології та ін
У лютому 2013 року Центр офіційно зареєстровано в Херсонській реєстраційній палаті і на сьогоднішній день налічує близько 14 співробітників та активістів і об'єднує більше 50 індивідуальних членів, волонтерів організації. За час своєї роботи співробітниками організації було реалізовано більше 10 окремих проектів і видано більше 14 інформаційних матеріалів. Основною цільовою групою організації, роботі з якою співробітники та волонтери приділяють найбільшу час - це діти та молодь віком від 15 до 35 років. Саме тому 90% співробітників організації є студентами і молодими фахівцями в різних областях.Напишіть свій коментар
Ваше ім'я
E-mail (не буде опублікований)
Сайт
* Текст повідомлення
Введіть число, яке Ви бачите праворуч
Якщо Ви не бачите зображення з числом - змініть настроювання браузера так, щоб відображались картинки та перезагрузіть сторінку.