Херсонський центр європейської інформації  
Херсонський центр європейської інформації
ГоловнаЗаходиНовиниРесурсиПосиланняКонтакти


Херсонський центр європейської інформації

Маршрут пересувної експозиції "Разом ми - Європа" подовжено: Полтавщина стане наступним регіоном, де дізнаються про допомогу Євросоюзу Україні під час

01.03.2023 11:47

 

Через високий інтерес відвідувачів вирішено подовжити роботу пересувної експозиції оригінальних робіт українських ілюстраторів на тему допомоги Європейського Союзу Україні та українцям в умовах повномасштабної війни Росії проти України.

 

27 лютого 2023 року вона завітає до Полтави і розташується у міському парку культури та відпочинку «Перемога». Нагадаємо, що дотепер експозицію побачили у семи регіонах країни: Києві, Львові, Рівному, Хмельницькому, Ужгороді , Одесі та Дніпрі.

 

Експозиція є складовою Всеукраїнської  комунікаційної кампанії  «Разом ми – Європа»,  яку Європейський Союз розпочав у серпні. Кампанія має на меті поінформувати найширшу аудиторію українців про всебічну підтримку, солідарність та допомогу ЄС, яку європейські партнери послідовно надають Україні від самого початку повномасштабного російського вторгнення, і яку постійно нарощують.

 

Серія мистецьких творів, створених дев’ятьма українськими ілюстраторками,  представляє широкий спектр допомоги, яку отримують Україна та українці – як всередині країни, так і в країнах ЄС, де нині мешкають більше 8 млн українців, які рятуються від війни. 

 

Експозиція засвідчує широту допомоги Європейського Союзу, країн-членів та фінансових установ –  «Team Europe» –, які стрімко перевели на «воєнні рейки» механізм ухвалення рішень щодо фінансової, гуманітарної та військової допомоги Україні. Починаючи  з лютого 2022-го року «Team Europe»  мобілізував Україні допомогу на загальну суму 67 млрд євро, включаючи  12 млрд євро військової допомоги, виділених в рамках Європейського фонду миру та напряму країнами-членами.

 

«Наша пересувна виставка продовжує привертати увагу широкої громадськості. Дуже радий продовжити її мандрівку Україною і маю за честь наразі представити її на Полтавщині – у самому серці України», – сказав Ремі Дюфло, заступник Голови Представництва ЄС в Україні.

 

Експозиція відкривається у партнерстві з Полтавською міською радою і триватиме до 12 березня 2023 року.

 

Щоб дізнатися більше про події комунікаційної кампанії, заходьте на сайт https://eu4ukraine.eu/ , також стежте за сторінками Представництва ЄС в Україні у Facebook, Instagram та Twitter.

 

Джерело

 

Напишіть свій коментар
Ваше ім'я
E-mail (не буде опублікований)
Сайт
* Текст повідомлення
Введіть число, яке Ви бачите праворуч
Якщо Ви не бачите зображення з числом - змініть настроювання браузера так, щоб відображались картинки та перезагрузіть сторінку.