Херсонський центр європейської інформації  
Херсонський центр європейської інформації
ГоловнаЗаходиНовиниРесурсиПосиланняКонтакти


Херсонський центр європейської інформації

Creators Fund: За підтримки ЄС DW Akademie запрошує незалежних журналістів і медіа подати заявку на участь у третьому сезоні виробництва контенту

18.03.2023 14:45

 

DW Akademie запрошує незалежних журналістів і медіа подати заявку на участь у третьому сезоні виробництва контенту Creators Fund, який є основним елементом проєкту MediaFit. Метою Creators Fund є просування більшої різноманітності медіа-контенту, який був би цікавим, інноваційним і корисним для регіональної аудиторії. Медіапродукція має бути орієнтована на аудиторію принаймні в одній із таких 10 областей: Донецькій, Луганській, Дніпровській, Харківській, Запорізькій, Херсонській, Миколаївській, Одеській, Сумській і Чернігівській. DW Akademie забезпечить програму менторства в поєднанні з тренінгами.

 

Що пропонує програма?

 1. Грант на виробництво в розмірі до 7,000 євро (також охоплює витрати на розповсюдження та просування)
 1. 3-місячну індивідуальну менторську підтримку досвідчених українських менторів (з середини травня до середини серпня)
   
 2. сесії з розвитку потенціалу, підлаштовані під потреби учасників.
   

Хто може подати заявку?

ЗМІ та медіа-професіонали, які працюють індивідуально чи в команді та:

 • мають щонайменше 3-річний досвід роботи в журналістиці з підтвердженою історією створення медіа-контенту
 • створюють контент для цільових регіонів (бажано)
 • мають нерозказану історію або недостатньо розкриту тему, яку хотіли б висвітлити
 • мають налагоджену працюючу медіа-платформу/ЗМІ (допускається партнерство) для публікації кінцевого продукту/продуктів.

 

Будь ласка, подайте заявку до 2 квітня 2023 року 24:00 за київським часом, заповнивши форму заявки на участь у Creators Fund Season 3. Заявки, надіслані після дедлайну, не розглядатимуться. До кінця квітня вас буде повідомлено, якщо вас буде відібрано.

 

Журі розгляне будь-які формати та теми, особливо ті, що містять цифровий сторітелінг, поглиблені репортажі, документальні фільми тощо, які висвітлюють теми, актуальні для регіональної аудиторії. Новинний контент, а також будь-яка художня продукція не розглядатимуться. Контент ваших проєктів може включати екологічні та гендерно-чутливі теми, репортажі про національні, етнічні меншини та корінне населення України, але не обмежуватися ними. Для фактчекінгових продуктів є спеціальна квота.

 

Очікується, що

 • ви візьмете на себе зобов’язання брати участь у запланованих онлайн-сесіях із менторства, оскільки це є обов'язковою частиною фінансування
 • ви гарантуєте, що виготовите та опублікуєте свій готовий продукт
 • ваш кінцевий продукт буде опубліковано до 15 серпня 2023 і ви надасте нам відповідні посилання на цей готовий продукт
 • ваша публікація буде українською мовою або матиме також українську версію
 • ваш готовий продукт повністю відповідатиме стандартам незалежної журналістики
 • ви подбаєте про поширення та просування власного контенту
 • ви погоджуєтесь, що ваш кінцевий медіапродукт, а також документацію про етапи виробництва буде використано для заходів з візуалізації відповідно до вимог ЄС щодо візуалізації MediaFit Creators Fund
 • ви надасте проміжний і фінальний наративні звіти, що описують процес та результати виробництва, включно з даними про аудиторію
 • ви готові до інтерв'ю або інших форм супровідного висвітлення діяльності Creators Fund у ЗМІ.

 

Переможці підпишуть контракт з DW Akademie відповідно до правил проєкту MediaFit, що фінансується ЄС. Будь ласка, зверніть увагу, що фінансування не буде надано, якщо той самий проєкт уже отримав фінансування в іншому місці.

 

Усі права власності та права на надіслані ідеї залишаться за оригінальними правовласниками. Усі публікації, створені в рамках Creators Fund, повинні містити посилання на проєкт MediaFit.

 

DW Akademie може змінити графік процедури та продовжити кінцевий термін, якщо не буде отримано задовільних заявок. 

 

Якщо у вас виникли запитання, перегляньте розділ Часті запитання, або напишіть наdw-akademie.ukraine.eu-projects@dw.com із темою ”Question on Creators Fund Season 3”.

 

Новий сезон Creators Fund є частиною фінансованого ЄС проєкту “Програма MediaFit для інформаційної цілісності в Південній і Східній Україні” (2021-2024). Проєкт MediaFit реалізується DW Akademie у партнерстві з Transtele Canal France International (CFI) та Радіо і телебаченням Литви (LRT).

 

DW Akademie є центром Deutsche Welle з міжнародного розвитку медіа, тренування журналістів і передачі знань. Наші проєкти сприяють забезпеченню прав людини на свободу самовираження та безперешкодний доступ до інформації.

 

Джерело

 

Напишіть свій коментар
Ваше ім'я
E-mail (не буде опублікований)
Сайт
* Текст повідомлення
Введіть число, яке Ви бачите праворуч
Якщо Ви не бачите зображення з числом - змініть настроювання браузера так, щоб відображались картинки та перезагрузіть сторінку.