Херсонський центр європейської інформації  
Херсонський центр європейської інформації
ГоловнаЗаходиНовиниРесурсиПосиланняКонтакти


Херсонський центр європейської інформації

День Європи в Україні 2023 (9-20.05.2023 р.)

10.05.2023 19:00

 

Команда Національного Еразмус+ офісу пропонують Вам протягом 9-20 травня 2023 р. приєднатись до #ДеньЄвропивУкраїні з метою:

  • поінформувати широку спільноту України про Програму ЄС Еразмус+ у сферах освіти, молоді та спорту;
  • презентувати проєкти Еразмус+ та їх результати і вплив на різних рівнях;
  • розповісти історії успіхів та досвід українців;
  • висвітлити життя Еразмусівців під час воєнного стану в Україні та їх досвід закордоном.
     

Хто може взяти участь в ініціативі? Заклади вищої освіти, заклади ППТО, школи, відділи з міжнародної діяльності освітніх закладів, інституційні координатори Еразмус+; команди проєктів Еразмус+ в Україні; учасники Еразмус+ академічних та молодіжних обмінів, студенти та випускники спільних магістерських програм Еразмус Мундус, учасники молодіжних та волонтерських проєктів Еразмус+; представники громадського, державного, приватного сектору, які мають досвід участі в проєктах Еразмус+.

 

Формат: онлайн.

 

Тип заходів та активностей: публікації індивідуальних історій чи досвід організації (пости, статті, відео); онлайн зустрічі партнерів проєктів для обговорення досягнень і нових ідей; конференції, тематичні круглі столи, вебінари; Facebook та Instagram історії; вікторини; подкасти; виставки; тощо.

 

Джерела поширення: сайти організацій, Facebook сторінки, Telegram канали, діджитал платформи та онлайн медіа.

 

Медіа промоція ініціатив та заходів в межах #ДеньЄвропивУкраїні будуть розповсюджуватися через веб-ресурси організацій-партнерів (сайти, Facebook, Instagram, Telegram) та НЕО в Україні через офіційний веб-сайт НЕО, Facebook сторінку НЕО. Запрошуємо надсилати нам інформацію для розміщення на k.zhdanova@ukr.net, office@erasmusplus.org.ua з темою листа «Дні Європи в Україні 2023».

 

Співорганізатори: Національний Еразмус+ офіс в Україні за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні, Міністерства освіти і науки України, Міністерства молоді та спорту України, Українського державного центру міжнародної освіти, Інформаційного центру Erasmus+ Молодь та Європейський корпус солідарності в Україні, Erasmus Student Network – Ukraine (ESN-Ukraine), Асоціації випускників Еразмус Мундус в Україні, EU NEIGHBOURS East, Young European Ambassadors.

 

ЯКЩО ВИ ЗАЦІКАВЛЕНІ РОЗПОВІСТИ ПРО ВАШ ДОСВІД ЕРАЗМУС+ ТА ПРИЄДНАТИСЬ ДО ІНІЦІАТИВИ РАДИМО ОЗНАЙОМИТИСЬ З #ДеньЄвропивУкраїні 2023 PROMO GUIDE.

 

Звертаємо увагу, що в межах #ДеньЄвропивУкраїні команда Національного Еразмус+ офісу в Україні планують серію онлайн заходів протягом 15-20 травня 2023 р., то ж слідкуйте за анонсами.

 

У випадку додаткових питань просимо звертатись до контактної особи: Катерина ЖДАНОВА, менеджер НЕО в Україні, +38093 773 43 92, k.zhdanova@ukr.netoffice@erasmusplus.org.ua.

 

До зустрічі онлайн! Віримо в Україну, кожного громадянина, Збройні Сили України, партнерів та працюємо разом на результат для перемоги! Все є і буде Україна!

#ErasmusPlus #ErasmusUA #EuropeDay #РазомМиЄвропа #ДеньЄвропивУкраїні

 

 

Джерело: https://erasmusplus.org.ua/news/den-yevropy-v-ukrayini-2023-9-20-06-2023-r/

 

 

 

Напишіть свій коментар
Ваше ім'я
E-mail (не буде опублікований)
Сайт
* Текст повідомлення
Введіть число, яке Ви бачите праворуч
Якщо Ви не бачите зображення з числом - змініть настроювання браузера так, щоб відображались картинки та перезагрузіть сторінку.