Херсонський центр європейської інформації  
Херсонський центр європейської інформації
ГоловнаЗаходиНовиниРесурсиПосиланняКонтакти


Херсонський центр європейської інформації

#Європа_починається_в_серці

09.06.2020 10:38

Кожен херсонець пишається тим, що наше місто від перших років свого життя слугувало справжньою брамою для транс’європейської торгівлі та насиченого обміну культурами між європейськими народами.

Більш ніж сто років тому на затишній Соборній з’явився ошатний білий будиночок, що ніби потрапив сюди з теплого Середземномор'я. І це не випадково! Адже тут розмістилася резиденція італійського віце-консула в Херсоні Анжело Анатри. Де ще, як не в Херсоні, міг виявити себе цей нащадок давнього сицилійського роду, на енергійності якого трималася торгівля нашого міста з портами Італії, Франції та Іспанії?

І де ж, як не у Товаристві взаємного кредиту на вулиці Суворова жвавий італієць та його херсонські торгівельні партнери могли часом зустрітися? Адже саме тут херсонські губернатори, міські голови й провідні підприємці обговорювали справи розвитку міста й на дружніх зустрічах підіймали тости за фінансовий успіх Херсона.

Пройшли десятиліття і в згаданому білому будиночку правлять королі та королеви тільки вже «шахового царства», а будівля колишнього банку Товариства взаємного кредиту залишається вірною банківській справі, до того ж надійно зберігає свою історичну величність та легенди про таємне та вічне кохання…

На відео:
1. Шахово-шашковий клуб
(в минулому - резиденція італійського віце-консула Анжело Анатри)

2. Банківський офіс
(в минулому – банк Товариства взаємного кредитування)

До Днів Європи в Херсоні та напередодні Дня заснування міста мистецькі школи об'єдналися заради соціальної культурно-мистецької акції, спрямованої на збереження культурної спадщини та розвиток мистецької освіти.

Херсон – місто гармонії, в якому ідеально поєднані невидима музика з нечутною архітектурою… 

Джерело інформації

Напишіть свій коментар
Ваше ім'я
E-mail (не буде опублікований)
Сайт
* Текст повідомлення
Введіть число, яке Ви бачите праворуч
Якщо Ви не бачите зображення з числом - змініть настроювання браузера так, щоб відображались картинки та перезагрузіть сторінку.