Херсонський центр європейської інформації  
Херсонський центр європейської інформації
ГоловнаЗаходиНовиниРесурсиПосиланняКонтакти


Херсонський центр європейської інформації

EWA Ukraine Pitch Day

09.11.2023 12:34

 

2 листопада 2023 відбудеться фінальний форум програми підтримки жінок-підприємиць та стартапів в агропродовольчому секторі “Empowering Women in Agrifood” від  EIT Food

 

 

Запрошуємо жінок-підприємиць та засновниць стартапів в агропродовольчому секторі, інвесторів, представників засобів масової інформації, міжнародних організацій та фондів, лідерок жіночих бізнес-об’єднань та організацій підтримки жіночого підприємництва в Україні відвідати EWA Ukraine Pitch Day, фінальний захід програми підтримки жінок-підприємиць та стартапів в агропродовольчому секторі Empowering Women in Agrifood від EIT Food.


EIT Food - найбільша європейська ініціатива підтримки інновацій в сфері харчових технологій, створена як консорціум ключових бізнес-гравців в харчовій промисловості, стартапів, дослідницьких центрів та університетів з усієї Європи. EIT Food реалізується Європейським інститутом інновацій і технологій (EIT), який є незалежним органом Європейського Союзу, створеним для впровадження інновацій в Європі.

Під час заходу відбудеться EWA Ukraine Pitch Competition, фінальна презентація 10 стартапів та бізнес-ідей учасницями програми інвесторам і журі, нагородження грантами 10 000 євро та 5 000 євро на розвиток власної справи чи стартапу. На учасників форуму чекають виступи успішних підприємиць, агро-інноваторок, учасниць та наставниць програми, представників міжнародних організацій та фондів; обговорення та нетворк з ключовими гравцями екосистеми підтримки жінок-підприємиць та стартапів в агропродовольчому секторі.

 

 

“Форум стане місцем призначення сміливих мрій та проривних бізнес-ідей в агропродовольчому секторі, середовищем натхнення, інновацій, обміну досвідом та нетворкінгу”, - зазначає Дар’я Мустафіна, Директорка громадської організації “Інститут партнерства та сталого розвитку”.


Для участі у заході необхідна попередня реєстрація. Захід відбудеться офлайн у Києві та онлайн.

Підтвердженим учасникам для офлайн участі буде надіслана адреса заходу.


РЕЄСТРАЦІЯ: https://forms.gle/G2c1Dre42knuQVeZA

САЙТ: www.wmnpower.org/ewapitchday

Участь у форумі безоплатна.

 

 

Empowering Women in Agrifood – освітньо-менторська програма для жінок-підприємиць і стартапів в агропродовольчому секторі, що дає можливість залучити гранти до 10 000 євро на розвиток власної справи чи стартапу, долучитись до найбільшої міжнародної спільноти підприємиць та інноваторок в агропромисловому секторі Європи.

 

Цільові напрямки програми:

Бізнес-ідеї учасниць відповідають одній з трьох стратегічних цілей EIT Food:

  1. Здорове життя завдяки харчуванню (сприяння доступу споживачів до якісних продуктів і корисної інформації);

  2. Вуглецева нейтральність агропродовольчого сектору (боротьба з викидами CO2, зменшення забруднення шляхом диверсифікації та створення нових ринків для харчових відходів);

  3. Управління ризиками для справедливої системи харчування в майбутньому (стійкий, надійний ланцюг постачання харчових продуктів із кращою продовольчою безпекою, цифрові рішення).

 

В Україні програма реалізується у співпраці з ГО “Інститут партнерства та сталого розвитку”.

Детальніше на сайті: www.wmnpower.org/ewapitchday  та соціальних мережах Facebook, Instagram, YouTube 

Контакт: ipsd.ukraine@gmail.com 

 

Додаткова інформація:

Інформація про EWA programme 

EIT Food реалізується Європейським інститутом інновацій і технологій (EIT), який є незалежним органом Європейського Союзу, створеним для впровадження інновацій в Європі. 

Детальніше про EIT Food на сайті: www.eitfood.eu та соціальних мережах Twitter, Facebook, LinkedIn, YouTube, Instagram

 

 

Джерело

 

 

 

Напишіть свій коментар
Ваше ім'я
E-mail (не буде опублікований)
Сайт
* Текст повідомлення
Введіть число, яке Ви бачите праворуч
Якщо Ви не бачите зображення з числом - змініть настроювання браузера так, щоб відображались картинки та перезагрузіть сторінку.