Херсонський центр європейської інформації  
Херсонський центр європейської інформації
ГоловнаЗаходиНовиниРесурсиПосиланняКонтакти


Херсонський центр європейської інформації

Фестиваль активних громадян у Херсоні

17.09.2018 10:26

З 13 по 16 вересня у Херсоні проходив Всеукраїнський фестиваль активних громадян «Херсон очима туристів». Відкриття та підведення підсумків проводилося у приміщенні КЗ «Херсонська ОУНБ імені Олеся Гончара» ХОР. Приймаюча організація у Херсонській області – Благодійний Фонд «Об’єднання», керівник – Юрій Антощук. Фінансову допомогу фестивалю надала Британська рада.
У фестивалі приймали участь активні громадяни міст України, волонтери з громадських організацій, а також співробітники Гончарівки. Центр європейської інформації КЗ «Херсонська ОУНБ імені Олеся Гончара» ХОР надав допомогу у пошуку волонтерів для реалізації акції по мапуванню різних об’єктів міста Херсона.
Фестиваль проводився з метою дослідити вплив проекту «Активні громадяни» на гіпер-локальні громади та налагодити партнерські відносини між організаціями-учасницями проекту «Активні Громадяни» та локальними громадами Херсонської області.
Під час фестивалю було проведено експедиції до дванадцяти ОТГ Херсонської області, які беруть активну участь у проекті «Активні Громадяни». Експедиції включали в себе знайомства з місцевими громадами, розгляд реалізованих проектів соціальної дії та воркшоп з вирішення проблем гіпер-локальних громад.
 Напишіть свій коментар
Ваше ім'я
E-mail (не буде опублікований)
Сайт
* Текст повідомлення
Введіть число, яке Ви бачите праворуч
Якщо Ви не бачите зображення з числом - змініть настроювання браузера так, щоб відображались картинки та перезагрузіть сторінку.