Херсонський центр європейської інформації  
Херсонський центр європейської інформації
ГоловнаЗаходиНовиниРесурсиПосиланняКонтакти


Херсонський центр європейської інформації

Оголошено конкурс із впровадження «зелених навичок» від Європейського фонду освіти

28.03.2023 12:38

 

Європейський фонд освіти (ETF) оголошує конкурс історій передового досвіду про розвиток навичок прискорення переходу до зеленого середовища.

 

Мета полягає в тому, аби зібрати надихаючі та інноваційні ідеї того, як полісімейкери та практики у сфері освіти та працевлаштування з усього світу можуть зробити свій внесок у створення екологічніших і справедливіших економік і суспільств.

 

Хто може взяти участь:

 • Підприємства, які впроваджують зелені та чисті технології чи виробничі процеси, а також розвивають необхідні навички для своїх працівників;
 • Надавачі навчальних послуг, які озброюють вчителів і тренерів сучасними знаннями з проблем навколишнього середовища та зелених технологій для підвищення відповідності та якості їхніх навчальних програм;
 • Галузі та сектори, що впроваджують навчальні курси та стандарти для розвитку екологічних навичок, необхідних для їхньої сфери роботи;
 • Державні установи, які розвивають або програми екологічної обізнаності, або технічні зелені навички, у координації з різними громадськими та недержавними зацікавленими сторонами;
 • Державні служби зайнятості, надають людям інформацію про сталий розвиток і допомагають їм розвинути навички, які допоможуть їм знайти роботу за професіями, пов’язаними з «зеленою» економікою;
 • Школи, вчителі та вихователі, які впроваджують інноваційні заходи та дії, які готують учнів до «зеленої» економіки;
 • Компанії та підприємства, які застосовують інноваційні практики із використанням штучного інтелекту для розвитку екологічних навичок.

 

Що отримають переможці?

 • Переможці отримають Відзнаку за найкращі «зелені» навички 2023, що допоможе їм побудувати нові партнерства та розширити свої мережі.
 • Переможці будуть запрошені на церемонію нагородження, де вони зустрінуться з висококваліфікованими однодумцями та допоможуть поширити «зелений» голос.
 • Фіналісти будуть представлені в публікаціях та онлайн-комунікаціях ETF та його міжнародних партнерів, що підвищує видимість і позитивний вплив кожної ініціативи.
 • ETF зніме короткометражні фільми про фіналістів, допомагаючи донести їхні історії до нових глядачів у всьому світі.

 

Як відбуватиметься відбір?

З 10 фіналістів один переможець буде обраний шляхом відкритого голосування, а ще два переможці будуть обрані міжнародним журі, до складу якого входять експерти з різних органів ЄС та інших міжнародних установ. Критерії відбору включатимуть актуальність, інноваційність, відтворюваність і вплив.

 

Як подати заявку на участь?

Заповніть онлайн-заявку арабською, англійською, французькою, українською або російською мовами та надішліть її до 23 квітня 2023 року (23:59 CEST). Переконайтеся, що ваша заявка містить розповідь про те, як ваша ініціатива може бути продовжена з часом (тобто стала), чому вона є інноваційною та як вона забезпечує довгострокові позитивні зміни в громаді.

 

Потрібна допомога?

Зв'яжіться з нами: SuccessStories@etf.europa.eu 

Дізнайтеся більше про Privacy Statement.

 

Довідкова інформація

ETF Green Skills Award

Green Skills Award 2022 відео

Green Skills Award 2021 відео

 

 

Джерело

 

Напишіть свій коментар
Ваше ім'я
E-mail (не буде опублікований)
Сайт
* Текст повідомлення
Введіть число, яке Ви бачите праворуч
Якщо Ви не бачите зображення з числом - змініть настроювання браузера так, щоб відображались картинки та перезагрузіть сторінку.