Херсонський центр європейської інформації  
Херсонський центр європейської інформації
ГоловнаЗаходиНовиниРесурсиПосиланняКонтакти


Херсонський центр європейської інформації

Херсон і Гончарівка: 145 років разом!

19.01.2018 08:09

В історичному центрі міста.
Об'єднана творча група з представників проекту екскурсій нового покоління «Міфи та бувальщини міста «Річкової зірки» Херсонської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Олеся Гончара, фотоклубу «Свіжий погляд», агентства моделей «Зірки Ярославни» звернули увагу городян на кілька підозрілих збігів. Наприклад, на такий: Херсон і Гончарівка народжені в один день – 18 червня 1778 року і 18 червня 1872 року відповідно, разом вони існують вже 145 років!
В процесі ходи було розіграно сценарій про зниклу книгу, яка втекла зі старої будівлі Гончарівки в нову, а саме – з нинішнього центрального РАГСу до сучасної будівлі книгозбірні. На її пошуки вирушили бібліотекар і персонажі книг ХIX століття. Їх супроводжувала художниця, що писала літературні уподобання зустрічних перехожих на записниках, якими слугували костюми моделей з агентства «Зірки Ярославни».
Локації акції простяглися з Грецького передмістя до Херсонської фортеці і включали в себе елементи хеппенінгу, екскурсії, карнавальної ходи, краєзнавчого квесту, мобільного знімального майданчика.
За отриманими матеріалами акції буде підготовлено відеоролик, присвячений 145-річчю Гончарівки.
 Напишіть свій коментар
Ваше ім'я
E-mail (не буде опублікований)
Сайт
* Текст повідомлення
Введіть число, яке Ви бачите праворуч
Якщо Ви не бачите зображення з числом - змініть настроювання браузера так, щоб відображались картинки та перезагрузіть сторінку.