Херсонський центр європейської інформації  
Херсонський центр європейської інформації
ГоловнаЗаходиНовиниРесурсиПосиланняКонтакти


Херсонський центр європейської інформації

Херсон і Гончарівка: 145 років разом

19.01.2018 08:11

Під такою назвою надійним партнером книгозбірні в області кіно Миколою Дудником знято черговий фільм. Зйомки ігрового фільму майже з детективним сюжетом відбувалися цього літа за активної участі бібліотечної відеостудії «Studio MaKherson». Творці фільму скористалися тим, що і бібліотека, і місто народилися в один день – 18 червня. Але вони святкують день народження у вересні: Херсон тому, що у вересні заклали перший камінь, а Гончарівка приурочує своє свято до Всеукраїнського дня бібліотек.
Те, що нова будівля бібліотеки знаходиться у Фортеці, а стара – у Грецькому передмісті, дозволило розробити новий екскурсійний маршрут, над яким працював партнерський проект «Міфи та бувальщини міста "Річкової зірки"». Назвали його «Весільна подорож», адже книги переїжджали майже за тим маршрутом, яким рухаються сучасні весільні кортежі – від Центрального РАГСу (колишня будівля бібліотеки) до бельведера Парку Слави (до сучасної будівлі бібліотеки). Таким чином, повтор акції пройшов у День міста 16 вересня та посів місце і в переліку заходів до Всесвітнього дня туризму.
У День міста костюмовану групу зі співробітників бібліотеки і партнерів за маршрутом «Грецьке передмістя – Фортеця» супроводжувала знімальна група телеканалу «Скіфія». Телевізійники готують свою версію бачення пригоди Мадам Гончарівки і Месьє Херсона, які ніяк не можуть зробити вибір між класичною і сучасною літературою...

Фото В. Савельєва,
Херсонська школа фотографії
 Напишіть свій коментар
Ваше ім'я
E-mail (не буде опублікований)
Сайт
* Текст повідомлення
Введіть число, яке Ви бачите праворуч
Якщо Ви не бачите зображення з числом - змініть настроювання браузера так, щоб відображались картинки та перезагрузіть сторінку.