Херсонський центр європейської інформації  
Херсонський центр європейської інформації
ГоловнаЗаходиНовиниРесурсиПосиланняКонтакти


Херсонський центр європейської інформації

Херсонщину відвідала делегація журналістів

12.12.2014

Протягом 26-28 листопада на Херсонщині перебувала делегація журналістів із Тернополя і Сум. 26 листопада вони відвідали військові частини Каланчацького та Чаплинського району. Метою візиту було побачити реальні умови, в яких перебувають ті, хто захищає кордони держави, а також передати невеликі подарунки – цукерки, печиво, газети. Крім того, було привезено 100 метрів електродроту та вимикачі, про які просили військові. Журналісти, зокрема, побували в прикордонному базуванні у селищі Червоний Чабан та контрольному пункті в’їзду-виїзду «Каланчак». Оглянули умови, в яких проживають солдати на обох пунктах. Командування частин запевнило, що всім необхідним військові наразі забезпечені.  27-го листопада гості Херсона познайомилися з нашими волонтерами відвідали Центр допомоги військовослужбовцям і взяли участь у засіданні прес-клубу на тему: «Роль ЗМІ та громадських організацій в єднанні країни».

Сумським та Тернопільським журналістам організували екскурсії містом на тему «Європейці і Таврія». Вони побували на дегустації вин і відвідали ТРЦ «Фабрика».  Мета обміну журналістськими групами - допомогти жителям цих трьох таких різних областей усвідомити й ідентифікувати себе, як неділиму націю, єдність якої є необхідною запорукою безпеки і успішного розвитку держави.  Проект виконує Тернопільский прес-клуб за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.

Оксана Жиляєва


Напишіть свій коментар
Ваше ім'я
E-mail (не буде опублікований)
Сайт
* Текст повідомлення
Введіть число, яке Ви бачите праворуч
Якщо Ви не бачите зображення з числом - змініть настроювання браузера так, щоб відображались картинки та перезагрузіть сторінку.