Херсонський центр європейської інформації  
Херсонський центр європейської інформації
ГоловнаЗаходиНовиниРесурсиПосиланняКонтакти


Херсонський центр європейської інформації

Гібридний захід: Комітет Європарламенту з питань культури та освіти обговорить питання захисту культурної спадщини України під час повномасштабної рос

26.04.2023 14:03

 

27 квітня 2023 року в Комітеті Європарламенту з питань культури та освіти відбудеться гібридна презентація дослідження «Захист культурної спадщини від збройних конфліктів в Україні та за її межами».

У дослідженні розглядаються можливості більш ефективного захисту культурної спадщини від наслідків збройних конфліктів.В ньому наводиться аналіз чинного міжнародного права та нормативної бази, досвід ключових міжнародних гравців в Україні, здобутий в тому числі під час колишніх конфліктів.

Цей доробок завершується набором конкретних рекомендацій для Європейського Союзу та його держав-членів щодо посилення механізмів захисту культурної спадщини від наслідків збройних конфліктів, як в сучасних умовах, так і в майбутньому.

Дослідження проводилося низкою експертів ЄС та Великої Британії за участі українських дослідників.

Пряма трансляція презентації буде доступна за посиланням –https://multimedia.europarl.europa.eu/en/webstreaming/cult-committee-meeting_20230427-0900-COMMITTEE-CULT

Орієнтовний час 11.45 – 12.45 (Східноєвропейський час/EET)

 

 

Джерело

 

Напишіть свій коментар
Ваше ім'я
E-mail (не буде опублікований)
Сайт
* Текст повідомлення
Введіть число, яке Ви бачите праворуч
Якщо Ви не бачите зображення з числом - змініть настроювання браузера так, щоб відображались картинки та перезагрузіть сторінку.