Херсонський центр європейської інформації  
Херсонський центр європейської інформації
ГоловнаЗаходиНовиниРесурсиПосиланняКонтакти


Херсонський центр європейської інформації

Відкрито нові конкурси Програми ЄС Еразмус+ 2024 на мобільність та співробітництво в сфері освіти та професійного розвитку, молоді та спорту

29.11.2023 17:10

28 листопада 2023 р. Європейська Комісія оголосила новий конкурс Програми Еразмус+ на 2024 рік, прийнявши Щорічну Програму – Annual Work Programme 2024. Завдяки збільшеному бюджету в 4.3 млн євро на наступний рік, Еразмус+ продовжить надавати можливості для обмінів на навчання та практики, стажування та викладання, створення проєктів транскордонного співробітництва у сферах освіти, професійного розвитку, молоді та спорту.

 

Діяльність в межах Програми Еразмус+ продовжуватиме об’єднувати людей та організації для роботи над чотирма головними пріоритетами: інклюзія, активне громадянство і демократична участь зелені та цифрові трансформації.

 

Програма Еразмус+ також продовжить свою ключову роль у популяризації спільних цінностей ЄС. Усі бенефіціари програми і діяльність, яку вони здійснюють, будуть відповідати та сприяти цінностям людської гідності та прав, свободи, демократії, рівності і верховенства права.

 

Програма Еразмус+ продовжуватиме підтримувати Україну та її громадян через спільні проєкти співпраці і проєкти мобільності задля розвитку нових компетентностей, зокрема для боротьби з дезінформацією та інтеграції тимчасово переміщених осіб у нову освітню систему.

 

Загалом для участі українських організацій як партнерів, які працюють у сферах освіти, молоді та спорту, оголошено 35 конкурсів. Цього року для участі організацій з України було відкрито два нових конкурси - "Розвиток потенціалу молоді" та "Спорт", а також 9 інших - у сфері вищої освіти.

 

Довідкова інформація:

Еразмус+ – Програма Європейського Союзу, яка через підтримку навчання впродовж життя, працює задля освітнього, професійного та особистісного розвитку громадян ЄС та поза його межами, у сферах освіти, професійної підготовки, молоді і спорту. Програма Еразмус+ що підтримує навчальну мобільність, проєкти і партнерства співпраці організацій, розвиток політики та співробітництва. В межах Програми відкриті можливості для всіх груп населення та різних типів організацій.

 

Щорічну програма Еразмус+ на 2024 рік - 2024 Erasmus+ Work Programme.

 

Оголошення конкурсів - 2024 Erasmus+ Call for Proposals.

 

Керівництво до Програми -  2024 Erasmus+ Programme Guide.

 

Factsheet про нову Програму ЄС Еразмус+ на 2021-2027 рр.

 

Детальніше про Програму ЄС Еразмус+ та про проєкти для України на сайті Національного Еразмус+ офісу в Україні та у мережі Facebook.

 

 

Джерело

 

 

 

Напишіть свій коментар
Ваше ім'я
E-mail (не буде опублікований)
Сайт
* Текст повідомлення
Введіть число, яке Ви бачите праворуч
Якщо Ви не бачите зображення з числом - змініть настроювання браузера так, щоб відображались картинки та перезагрузіть сторінку.