Херсонський центр європейської інформації  
Херсонський центр європейської інформації
ГоловнаЗаходиНовиниРесурсиПосиланняКонтакти


Херсонський центр європейської інформації

На Херсонщині перший пляж долучився до міжнародної екологічної програми "Блакитний прапор"

16.07.2020 13:10

 

"Чайка 1", що у Генічеській Гірці, отримав сертифікат учасника кандидатської стадії проєкту. Вітаємо першопрохідців з цією важливою подією!

🔷Блакитний прапор – екологічний сертифікат, який більше 30 років видається пляжам і яхтено-катерним стоянкам по всьому світу на підставі рішення незалежного міжнародного журі. Програма була заснована у Франції в 1985 році, наразі головний офіс «Блакитного прапора» знаходиться в Данії.

🔷Мета програми – забезпечення сталого розвитку пляжів і яхтено-катерних стоянок за допомогою впровадження суворих критеріїв, які стосуються якості води, екологічної освіти й менеджменту, безпеки та інших послуг. "Блакитний прапор" має подвійну спрямованість: екологічне виховання та збільшення туристичної привабливості, адже під час її реалізації не тільки проводиться виховна та освітня робота з керівництвом пляжу та відпочиваючими, а й більшою мірою гарантується екологічна безпека, безпека відпочинку, а також створення необхідної санітарної інфраструктури.

🔷В Україні вже понад півтора десятка Блакитних прапорів. Маємо надію, що з кожним роком все більше пляжів Херсонщини долучатимуться до міжнародної ініціативи задля покращення якості надання послуг та захисту довкілля.

🔷Більше інформації про програму можна дізнатися за посиланням https://cutt.ly/Zp8jSRI 

Джерело інформації

Напишіть свій коментар
Ваше ім'я
E-mail (не буде опублікований)
Сайт
* Текст повідомлення
Введіть число, яке Ви бачите праворуч
Якщо Ви не бачите зображення з числом - змініть настроювання браузера так, щоб відображались картинки та перезагрузіть сторінку.