Херсонський центр європейської інформації  
Херсонський центр європейської інформації
ГоловнаЗаходиНовиниРесурсиПосиланняКонтакти


Херсонський центр європейської інформації

На веб-конференції обговорили письменницьку діяльність молодих українців

16.04.2013 10:34

Міжрегіональна веб-конференція, яка відбулася 8 квітня 2013р., об'єднала Чернівці, Херсон, Кіровоград та Чернігів, щоб обговорити "Письменницьку творчість молодих українців та європейський контекст (чи є "точки дотику"?)". Основним експертом виступив Олександр Суткало (Кіровоград), редактор та перекладач видавництва "Темпера". Один з останніх його перекладів - книга "Ефект Фейсбук" Девіда Кірпатріка. Також зараз у його видавництві вийшла неавторизована біографія Джуліана Ассанджа. Тобто, обидві нові книги - про доступ до інформації як вимір свободи.

З боку Херсонського ЦЄІ на веб-конференції були присутні: Наталя Шальнова - керівник ЦЄІ; Ольга Швець - експерт теми, поетеса, організатор Всеукраїнського поетичного фестивалю "Ан Т-Р-Акт" http://www.artkavun.ks.ua/vseukrainskij_poeticheskij_festival_an_t_r_akt.htm; Ольга Крижановська - поетеса; Дмитро Смолко - поет; Мар'яна Фролова - представниця євроклубу Гімназії №6; бібліотекарі Херсонської ОУНБ ім.О.Гончара та представники преси.

Під час зустрічі з'ясувалося, що у молодих письменників Півдня, Півночі, Заходу та Центру України однакові погляди на розвиток сучасної літератури. У всіх куточках України проходять літературно-поетичні фестивалі, які залишають по собі, як правило, друковані видання.

Ольга Швець запросила своїх колег завітати на Всеукраїнський поетичний фестиваль "Ан Т-Р-Акт", який відбудеться наприкінці квітня у Херсоні.

По завершенню веб-конференції представники центрів європейської інформації підтвердили наміри проводити веб-конференції з європейської тематики.

 Напишіть свій коментар
Ваше ім'я
E-mail (не буде опублікований)
Сайт
* Текст повідомлення
Введіть число, яке Ви бачите праворуч
Якщо Ви не бачите зображення з числом - змініть настроювання браузера так, щоб відображались картинки та перезагрузіть сторінку.