Херсонський центр європейської інформації  
Херсонський центр європейської інформації
ГоловнаЗаходиНовиниРесурсиПосиланняКонтакти


Херсонський центр європейської інформації

Нагородження переможців другого Всеукраїнського конкурсу пошукових робіт «Україна в Європі, Європа в Україні: очима молоді»

23.01.2012 12:15

Другий рік Товариство «Український Народний Дім в Чернівцях» при підтримці Міжнародного Фонду Відродження проводить всеукраїнський конкурс пошукових робіт «Україна в Європі, Європа в Україні: очима молоді». В Херсоні конкурс проходить при підтримці Центру Європейської Інформації Херсонської ОУНБ ім.Олеся Гончара та Управління освіти Херсонської міської ради. У конкурсі взяли участь 72 учасників з 60 навчальних закладів Херсона.
 

20 січня в Навчально виховному комплексі «Школа гуманітарної праці» в урочистій обстановці переможці конкурсу отримали нагороди, які їм вручили начальник Управління освіти Херсонської міської ради Юрій Миколайович Ніконов, директор Навчально-виховного комплексу «Школа гуманітарної праці», депутат обласної ради Артем Олександрович Кияновський, старший науковий співробітник Херсонського обласного краєзнавчого музею, голова журі Сергій Дяченко та член журі, методист з навчальних дисциплін та виховної роботи методичного кабінету при управлінні освіти, Наталя Василівна Лесечко.
 

Гран-прі конкурсу, веб-камеру та поїздку до міста Чернівці виграли Коваленко Юлія -учениця ЗОШ №47 за роботу «Історія та сьогодення Свято-Григоріївського Бізюкова монастиря» та Кравченко Софія - учениця Навчально виховного комплексу «Школа гуманітарної праці» за роботу «Сліди великих європейців у Таврії».
 

Дипломом І ступеня та флеш-накопичувач на 8 Гб вручені: учениці Гімназії №6 Бережній Яні за роботу «Херсонські зірки польського небосхилу», ученику ЗОШ № 56 Аванесян Еріку за роботу «Армянська діаспора в Україні», учениці ЗОШ №16 Статник Юлії робота якої називається «Великое немецкое путешествие» та учням ЗОШ №16 Ткачу Сергію, Греку Владиславу за роботу «Греки Херсона».
 

Диплом ІІ ступеня та флеш-накопичувач на 4 Гб отримали: учень НВК №51 Белявський Михайло за роботу «Внесок представників Таврії в розвиток європейської культури та представників інших країн в історії Таврії»; учениці ЗОШ №32 Гаврилова Наталя, Петрова Людмила за роботу «Історичний шлях скадовської землі»; учениця ЗОШ №16 Беркут Марія за роботу «Видатний громадянин Польщі» та учениці цієї ж школи Воропаєва Анастасія, Клименко Ганна, що написали роботу «Поляки в Херсоні».
.

Диплом ІІІ ступеня та гарнітуру для комп’ютера отримали: учениця Гімназії №6 Іващенко Олександра за роботу «Херсон — європейське місто»; учениця ЗОШ №38 Зайченко Карина, що написала про «Внешнеэкономические торговые связи Херсонской области» та учениці ЗОШ №52 Шевеленко Олена і Шкуріна Ангеліна, за роботу «Культурні зв'язки Херсонської області: танцювальний колектив «Калиновий цвіт» в Європі».
 

Крім дітей Дипломами були відзначені вчителі переможців: Олійник Ніна Василівна, ЗОШ №47 та Плакида Ніна Петрівна, Навчально виховний комплекс «Школа гуманітарної праці», Шульгіна Олена Адольфівна, Гімназія №6, Чепрасова Наталія Павлівна, ЗОШ № 56.
Крім того за активну участь у конкурсі були нагороджені Школа №16 та Гімназія №.Напишіть свій коментар
Ваше ім'я
E-mail (не буде опублікований)
Сайт
* Текст повідомлення
Введіть число, яке Ви бачите праворуч
Якщо Ви не бачите зображення з числом - змініть настроювання браузера так, щоб відображались картинки та перезагрузіть сторінку.