Херсонський центр європейської інформації  
Херсонський центр європейської інформації
ГоловнаЗаходиНовиниРесурсиПосиланняКонтакти


Херсонський центр європейської інформації

Національний євро-конкурс «Чи знаєш ти Європу? Допоможи Європі дізнатися про тебе!»

05.11.2010 12:09

З 21 жовтня розпочався конкурс для школярів, що фінансується Європейським Союзом. Змагання «Чи знаєш ти Європу? Допоможи Європі дізнатися про тебе!» проводитиме «Наше Радіо». Головною метою конкурсу є  виявлення серед старшокласників з усіх куточків нашої країни креативних та активних, підготовлених, молодих європейців, які можуть заявити про себе й показати, що вони гідні європейського суспільства.


У змаганні можуть взяти участь школярі 9-11-х класів у віці від 14 до 18 років. Команди учасників повинні складатись з трьох школярів та одного вчителя. Для участі необхідно зареєструватись на веб-сайті в Інтернеті http://www.euro-konkurs.org.ua/ та у зазначений термін пройти он-лайн тест. Переможці у кожній області будуть визначені за допомогою комп’ютерної системи.
Зареєстровані команди братимуть участь у першому он-лайн турі конкурсу. 27 фіналістів буде визначено за результатами першого туру. Всі фіналісти матимуть можливість взяти участь у мікро-турах та побачити, чим займаються дорослi активні, креативні люди їхнього регіону, чим вони можуть допомогти суспільству.
Усі учасники, що пройшли перший тур, візьмуть участь у фінальному турі конкурсу, що відбудеться у Києві. Команда-переможець матиме змогу поїхати у подорож в одну з країн-членів ЄС .
Радіостанція «Наше Радіо» є партнером Європейського Союзу і проводить проекти, спрямовані на розповсюдження серед молоді актуальної інформації про Європейський Союз, діяльність Європейського Предствництва ЄС, висвітлення взаємостосунків та спільних програм України та ЄС.


Більш детальна інформація щодо правил змагання доступна на веб-сайті http://www.euro-konkurs.org.ua/
Ваші роботи дуже важливі для нас, “Нашого Радіо” та нашої країни, адже майбутнє України залежить від вас, від вашого ентузіазму і бажання розвиватися.

Експертна підтримка Проекту надається  Громадською організацією «Євроклуб «Право і захист»
(044) 331 22 52
hreuc@hreuc.com; http://www.hreuc.com
01001, м. Київ-1, а/с 10

19.11.2010 19:46
anton

дуже добре знаю географію та історію

 

Напишіть свій коментар
Ваше ім'я
E-mail (не буде опублікований)
Сайт
* Текст повідомлення
Введіть число, яке Ви бачите праворуч
Якщо Ви не бачите зображення з числом - змініть настроювання браузера так, щоб відображались картинки та перезагрузіть сторінку.