Херсонський центр європейської інформації  
Херсонський центр європейської інформації
ГоловнаЗаходиНовиниРесурсиПосиланняКонтакти


Херсонський центр європейської інформації

Конкурс заявок на отримання грантів в рамках Проєкту USAID HOVERLA: створення молодіжної відеопрограми

21.02.2022 07:51

 

DAI Global LLC у межах Проєкту USAID «Підвищення ефективності роботи та підзвітності органів місцевого самоврядування» («ГОВЕРЛА»), контракт № 72012121C00001, оголошує запит на подання грантових заявок (RFA) RFA-HOVERLA-004 Молодіжна відеопрограма.

Дедлайн подачі заявок - 18 березня 2022 року

Метою молодіжної відеопрограми є поділитися із молоддю, яка проживає в територіальних громадах, ідеями реформи децентралізації, а також показати можливості, які вона дає у великих та малих громадах.

Цілі ініціативи різнопланові, а саме:

 1. Молодіжна відеопрограма має бути спрямована на покращення розуміння молоддю того, як працює децентралізація, вона має допомогти їм максимально використовувати своє право на участь та впливати на прийняття рішень у своїй громаді;
 2. Молодіжна відеопрограма має стати нагодою для створення нових національних та транснаціональних мереж та обміну передовим досвідом;
 3. Молодіжна відеопрограма також має бути спрямована на розробку заходів для підтримки структурованого та змістовного діалогу й налагодження партнерських стосунків між особами, які приймають рішення, та молоддю;
 4. Молодіжна відеопрограма, орієнтована на молодих людей віком 18-25 років, має зосередитися на таких темах:
 • активна участь;
 •  інструменти місцевої демократії;
 • доступність влади;
 • культурне різноманіття;
 • соціальна інклюзивність;
 • гендерна рівність;
 • майбутнє України та молодіжна активність

 Деталі за посиланням: https://cutt.ly/iO705xv

Будь-які запитання щодо цього RFA потрібно надсилати в письмовій формі до відділу грантів Проєкту «ГОВЕРЛА» на електронну адресу: hoverlagrants@dai.com (тема: Запитання щодо RFA-HOVERLA-004 Молодіжна відеопрограма), не пізніше ніж 28 лютого 2022 року, 17:00.

28 лютого 2022 р. о 14:30 співробітники Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» проведуть онлайн-презентацію, присвячену цьому RFA, де потенційні заявники зможуть поставити запитання й отримати докладну інформацію про цей RFA. Будь ласка, зареєструйтеся за цим посиланням до 10:00 25 лютого 2022 р.

 

Більше інформації

 

Джерело інформації: USAID/ENGAGE Newsletter | Новини Програми «Долучайся!»

 

 

Напишіть свій коментар
Ваше ім'я
E-mail (не буде опублікований)
Сайт
* Текст повідомлення
Введіть число, яке Ви бачите праворуч
Якщо Ви не бачите зображення з числом - змініть настроювання браузера так, щоб відображались картинки та перезагрузіть сторінку.