Херсонський центр європейської інформації  
Херсонський центр європейської інформації
ГоловнаЗаходиНовиниРесурсиПосиланняКонтакти


Херсонський центр європейської інформації

Прес-конференція у Гончарівці до Днів Литовської культури в Україні

13.05.2019 12:44

13 травня у Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці імені Олеся Гончара пройшла прес-конференція, присвячена Дням Литовської культури в Україні та 95-річчю зі дня народження видатного литовського актора театру і кіно Донатаса Баніоніса.
До Гончарівки завітали тимчасово виконуючий обов`язки голови Херсонської обласної державної адміністрації Дмитро Бутрій, начальник Управління культури ХОДА Світлана Думинська, голова правління «Культурний центр Україна – Литва» Наталя-Дануте Антано Бімбірайте, директор КП «Кіновідеопрокат» та Фестивалю аматорського кіно «Кінокімерія» Євген Максимов. І, звичайно, наш шановний гість з Литви – син Донатаса Баніоніса, відомий театральний та кінорежисер Раймундас Баніоніс.
Прес-конференція пройшла у теплій дружній обстановці. Представники обласної держадміністрації та директор ХОУНБ імені О.Гончара Надія Коротун на початку зустрічі привітали литовського режисера з днем народження, яке той святкує прямо сьогодні.
Представники преси і співробітники бібліотеки задавали литовському гостю безліч різноманітних питань щодо його творчості. З відповідей на них ми побачили талановиту творчу людину, чудового дотепного співрозмовника, справжнього інтелектуала.
Також режисер розказав про спільні проекти між його кінокомпанією та українськими діячами культури. І запросив всіх херсонців на презентацію свого культового фільму «Діти з готелю «Америка», яка відбудеться 16 травня о 18.00 у ККЗ «Ювілейний».
Тож Дні Литви у Херсоні продовжуються. Долучайтеся, буде цікаво!
 Напишіть свій коментар
Ваше ім'я
E-mail (не буде опублікований)
Сайт
* Текст повідомлення
Введіть число, яке Ви бачите праворуч
Якщо Ви не бачите зображення з числом - змініть настроювання браузера так, щоб відображались картинки та перезагрузіть сторінку.