Херсонський центр європейської інформації  
Херсонський центр європейської інформації
ГоловнаЗаходиНовиниРесурсиПосиланняКонтакти


Херсонський центр європейської інформації

Тренінг для представників закладів професійної освіти «Проєкти Еразмус+: пріоритети, формування проєктних заявок, логіко-структурний підхід»

03.05.2024 11:58

 

Національний Еразмус+ офіс в Україні спільно з Folkuniversitetet (Швеція) запрошують представників закладів професійної освіти узяти участь у тренінгу «Проєкти Еразмус+: пріоритети, формування проєктних заявок, логіко-структурний підхід». Захід організовано в межах Дня Європи в Україні.

 

Що? Тренінг для представників закладів професійної освіти «Проєкти Еразмус+: пріоритети, формування проєктних заявок, логіко-структурний підхід»

 

Коли? 08 травня 2024 р.

 

Де?  Онлайн (платформа ZOOM)

 

Кількість місць обмежена.

 

Цільова аудиторія: представники закладів професійної (професійно-технічної) та фахової передвищої освіти, навчально-методичних (науково-методичних) центрів (кабінетів) професійно-технічної освіти.

 

ПРОГРАМА ЗАХОДУ

 

Мова заходу: англійська (забезпечується синхронний переклад українською мовою).

 

Реєстрація обов’язкова. Форма заявки для участі відкрита до 12:00 год. 07 травня 2024 р. Лист-підтвердження про участь буде надіслано е-поштою зареєстрованим учасникам до 16:00 год. 07 травня 2024 р. Реєстрацію може бути закрито раніше за умови реєстрації максимально можливої кількості учасників.

 

У випадку додаткових питань, просимо звертатись до контактної особи: Вероніка ТКАЧЕНКО, менеджер НЕО в Україні, veronika.tkachenko@ukr.net, +38 098 772 20 48 (Telegram).

 

 

Джерело

 

 

 

Напишіть свій коментар
Ваше ім'я
E-mail (не буде опублікований)
Сайт
* Текст повідомлення
Введіть число, яке Ви бачите праворуч
Якщо Ви не бачите зображення з числом - змініть настроювання браузера так, щоб відображались картинки та перезагрузіть сторінку.