Херсонський центр європейської інформації  
Херсонський центр європейської інформації
ГоловнаЗаходиНовиниРесурсиПосиланняКонтакти


Херсонський центр європейської інформації

Центр Європейської інформації долучається до акції Open-call

19.05.2020 07:20

УВАГА! Чудова можливість для творчих та амбітних!

Видавництво Periscope оголошує Open-call для авторів фото-серій, мистецтвознавців, поетів та авторів коротких форм прози, дотичних до міст Миколаїв та Херсон, які репрезентують їх особливості.

В результаті буде видана третя і четверта фото-книга з циклу «Альтернативна Археологія». Це серія книг про міста України із супроводжуючими текстами.

Міста та люди закопують себе «землею» історій, міфів, стереотипів. Протилежні уяви змагаються та конфронтують; вони таким чином формують та моделюють міста у яких ми живемо.

Нам цікаво спостерігати та фіксувати постійні процеси міської трансформації в Україні. Для цього можна подивитись на міста та їх жителів, як на культурні нашарування. Саме це робить археологія як дисципліна, що дає паливо та матеріали для конструювання історій.

Разом з авторами текстів та фотографічних серій ми працюємо над художнім архівом візуальної археології чи міської антропології у вигляді фотокниг із серії «Альтернативна археологія».

Організація:

Periscope — це інді видавництво. Ми займаємось виробництвом фото-книг та виставковою діяльністю. Це колектив ентузіастів, зацікавлених фотографією і сучасним мистецтвом та їх поглядом на місто.

Етапи:

• Опен колл відкрито до кінця червня;
• Оголошення результатів опен колу;
• Підготовка до випуску (дизайн, макет);
• Друк фото-книги.
Серія, заявлена на участь у конкурсі, повинна торкатись таких категорій:

• Регіональні особливості та культурна специфіка краю;
• Взаємодія з містом, архітектура, субкультури, спільноти.
Вимоги:

• Серія робіт (до 10 фотографій);
• Технічні характеристики: JPEG, 300dpi, 1500px по широкій стороні (відібрані для друку світлини необхідно надіслати в найкращій роздільній здатності);
• Довжина тексту — до 1800 символів (з пробілами).
Права на фотографії та тексти належать їхнім авторам. Беручи участь у конкурсі, автори дають згоду на публікацію своїх робіт у книзі, а також їхнє використання з метою промоції конкурсу в ЗМІ і соціальних мережах.

Ваші заявки відправляйте на адресу: ua.periscope@gmail.com

Джерело інформації

Напишіть свій коментар
Ваше ім'я
E-mail (не буде опублікований)
Сайт
* Текст повідомлення
Введіть число, яке Ви бачите праворуч
Якщо Ви не бачите зображення з числом - змініть настроювання браузера так, щоб відображались картинки та перезагрузіть сторінку.