Херсонський центр європейської інформації  
Херсонський центр європейської інформації
ГоловнаЗаходиНовиниРесурсиПосиланняКонтакти


Херсонський центр європейської інформації

У рамках Днів Європи в Україні у м.Херсон відкрився інформаційний центр Європейського Союзу

27.05.2010 06:50

22 травня 2010 року у рамках святкування Днів Європи в Україні у м.Херсон на території Херсонського державного університету відбулося відкриття інформаційного центру Європейського Союзу.

Голова Представництва Європейської Союзу в Україні, Посол Жозе Мануел Пінту Тейшейра урочисто перерізав стрічку при вході до центру. За його словами, це вже одинадцятий відкритий в Україні центр.

Під час брифінгу з представниками засобів масової інформації Жозе Мануел Пінту Тейшейра підкреслив важливість відкриття центру: "Це особливо важливо в контексті існуючих відносин між Європейським Союзом і Україною, у контексті ведення переговорів по підписанню домовленостей про асоціацію".

Метою роботи відкритого інформаційного центру є поширення інформації про європейський Союз серед населення. У ньому забезпечено онлайновий доступ до всіх інформаційних веб-сайтів Європеського Союзу. На стінах центру представлені карикатури учасників міжнародного конкурсу карикатуристів, які надало Посольство Угорщини в Україні. Доступ до інформаційного центру матимуть не лише студенти, а й всі бажаючі жителі міста та області.

По закінченню церемонії відкриття інформаційного центру голова Представництва Європейського Союзу в Україні разом з великою делегацією дипломатів країн Європейського Союзу, зокрема Угорщини, Фінляндії, Чехії, Франції, Німеччини, Польщі, взяли участь у дебатах зі студентами та викладачами вищих учбових закладів міста. Під час дебатів між студентами та дипломатами обговорювалися питання, пов’язані з Європейським Союзом, зокрема історія створення, проблеми інтеграції, тощо.

 

Підготовлено відділом оперативної інформації управління у справах преси та інформації обласної державної адміністрації , 25.05.2010

Напишіть свій коментар
Ваше ім'я
E-mail (не буде опублікований)
Сайт
* Текст повідомлення
Введіть число, яке Ви бачите праворуч
Якщо Ви не бачите зображення з числом - змініть настроювання браузера так, щоб відображались картинки та перезагрузіть сторінку.