Херсонський центр європейської інформації  
Херсонський центр європейської інформації
ГоловнаЗаходиНовиниРесурсиПосиланняКонтакти


Херсонський центр європейської інформації

Усі на Zабалку!

18.11.2014 09:43

У суботу 15 листопада напередодні всесвітнього дня толерантності у Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці імені Олеся Гончара стартували мистецькі заходи «TAW - Таврійський тиждень мистецтв / Zабалка — 2014».  На всіх поверхах бібліотеки її відвідувачі протягом місяця можуть роздивлятись численні виставки з образотворчого, декоративно-ужиткового та фотомистецтва.
Серед колективних експозицій:
- виставка художнього фото “Планета дітей” з V міжнародного салону жінок фотографів;
- виставка Всеукраїнського конкурсу книжкового знаку імені Фелікса Кідера;
- виставка “Туристичні фотопікніки в Таврії - 2014”;
- виставка учбових робіт студентів кафедри дизайна ХНТУ;
- художня виставка робіт студії “Оригінал”;
- виставка робіт “Світ очима сучасної молоді” дитячої фотостудії “Best moment”.

В окремих залах можна ознайомитись з виставками художників Михайла Толстих, Валерія Моругіна, Олександра Теплякова, Ірини Бержестовської та Нелі Гінкул. Пригортають увагу своєю витонченістю та оригінальним авторським стилем роботи майстрів декоративно-прикладного митстецтва Людмили Сидоренко, Анастасії Станкевич, Сарницької Марини, Інни Лазур та інші. Не залишають байдужими інсталяції Олександра Семенченко з печерного артмайданчика“Кудикіни гори/нори”. На відкритті вразив своєю фантазією показ авангардних моделей одягу від Студентського театру моди кафедри дизайна ХНТУ. На відкритті урочисту атмосферу мистецького свята підтримував “Позитивний рок” від Олега Волколупова та Влада Кулікова, до яких згодом приєднався в якості ударника відомий херсонський поет з літературної группи “Відьми міста, що не спить” Дмитро Смолко. Активна стадія Zабалки - 2014 буде проходити до 23 листопада. Зустріч з представниками екранного мистецтва пройде в форматі Сrossover Room 20.11.2014 початок о 17:00.

Регіональний інформаційний центрНапишіть свій коментар
Ваше ім'я
E-mail (не буде опублікований)
Сайт
* Текст повідомлення
Введіть число, яке Ви бачите праворуч
Якщо Ви не бачите зображення з числом - змініть настроювання браузера так, щоб відображались картинки та перезагрузіть сторінку.