Херсонський центр європейської інформації  
Херсонський центр європейської інформації
ГоловнаЗаходиНовиниРесурсиПосиланняКонтакти


Херсонський центр європейської інформації

За сприяння голови обласної державної адміністрації Анатолія Гриценка діти з районів області відвідали свято Дня Європи в Херсоні

27.05.2010 06:49

За сприяння голови обласної державної адміністрації Анатолія Гриценка діти з районів області, які представляють шкільні європейські клуби, отримали змогу відвідати святкування в м.Херсон Дня Європи в Україні, яке відбулося 22 травня у Європейському містечку на площі біля кіноконцертного залу «Ювілейний».

Завдяки допомозі облдержадміністрації були надані автобуси і понад 60 дітей з 10 середніх навчальних закладів взяли участь у святкуванні.

Представники шкільних європейських клубів разом із молодіжною громадськістю організацією Молодіжний центр регіонального розвитку відвідали Європейське містечко на площі біля кіноконцертного залу «Ювілейний» презентували громадськості роботу своїх шкільних клубів, знайшли однодумців для подальшого обміну досвідом, взяли участь у різноманітних іграх, квестах, конкурсах.

 

Підготовлено відділом оперативної інформації управління у справах преси та інформації обласної державної адміністрації , 25.05.2010

Напишіть свій коментар
Ваше ім'я
E-mail (не буде опублікований)
Сайт
* Текст повідомлення
Введіть число, яке Ви бачите праворуч
Якщо Ви не бачите зображення з числом - змініть настроювання браузера так, щоб відображались картинки та перезагрузіть сторінку.